Jak naturalnie wyleczyłam się z astmy

Jak_naturalnie_wyleczylam_sie_z_astmy_3d1.png
  • nowość
Dostępność: dostępny
Cena: 25,00 zł 25.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Autorka większość życia spędziła cierpiąc z powodu dolegliwości i chorób uznanych przez medycynę konwencjonalną za nieuleczalne - między innymi astmę. Nie godząc się na życie, w którym oddychanie i normalne funkcjonowanie możliwe jest wyłącznie dzięki lekom, wiele lat poszukiwała rzeczywistych przyczyn własnych chorób, aby ostatecznie odnaleźć je… w sobie, a konkretnie - we własnych wypieranych i tłumionych całe życie emocjach. Odkryła, iż z astmy oraz innych “nieuleczalnych” schorzeń można się wyleczyć całkowicie, gdy zacznie się pracować ze swoimi uczuciami, zamiast od nich uciekać i je tłumić.


Dzieląc się własnymi doświadczeniami, pragnie wlać nadzieję w serca tych, którzy ją stracili przez lata wyniszczających chorób i zainspirować do poszukiwań własnego zdrowia i dobrego, harmonijnego życia nie na zewnątrz, ale w sobie, tam, gdzie - jak twierdzi - jest ich jedyne prawdziwe źródło. Sprawdziła na sobie oraz potwierdziła w pracy z wieloma swoimi klientami, iż dotarcie do wewnętrznej prawdy człowieka - miejsca głębokiego uczucia spokoju, całkowicie niezależnego od okoliczności zewnętrznych, przynosi uzdrowienie na każdym poziomie życia i przywraca zdrowie fizyczne.

 

Agnieszka Pareto – absolwentka filologii japońskiej, mediator z zawodu i zamiłowania. Jej największą pasją jest komunikacja międzyludzka oraz komunikacja wewnętrzna - rozumienie siebie i własnych pragnień oraz intencji, przynoszących życiowe spełnienie. Pasjonuje się również odkrywaniem metod wzmacniających moc sprawczą i wrodzony potencjał człowieka. Prywatnie - mama trójki dorosłych już dzieci - jej największych nauczycieli.

 

 

Dane techniczne

Autor / autorzy Agnieszka Pareto
Pod redakcją Maciej Cierniewski
Pełny tytuł Jak naturalnie wyleczyłam się z astmy
Wydanie Pierwsze
Rok wydania 2021
Język oryginału polski
Format 125x185 mm
Ilość stron 86
Papier Biały offset 80g
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7649-247-6
EAN 9788376492476
Wydawca Wydawnictwo KOS s.c.

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl