30 minut nauki skutecznego pokonywania stresu

Dostępność: dostępny

Opis

Żyjesz w stresie? Masz wrażenie, że cały czas pracujesz pod presją czyjąś lub czegoś? Brakuje ci spokoju, aby móc cieszyć się życiem codziennym - również wtedy, kiedy stawia ono przed tobą różne wyzwania?
Stres jest wypadkową działania zewnętrznych czynników stresogennych oraz własnego nastawienia psychicznego. Przeżywa go tylko ten, kto pozwoli mu sobą zawładnąć. Przeczytaj, w jaki sposób możesz pokonać swój codzienny stres, a przez to uzyskać lepszą jakość życia.


W książce tej znajdziesz:

  • praktyczne wskazówki pozwalające uniknąć stresu poprzez zmianę swojego nastawienia psychicznego i życiowych przyzwyczajeń;
  • wiele ćwiczeń, dzięki którym w krótkim czasie będziesz w stanie opanować stres;
  • pomoc i sugestie w rozwijaniu nowego, pozytywnego podejścia do życia.

Dane techniczne

Język oryginału polski
Format C6
Ilość stron 95
Oprawa miękka
ISBN 83-89375-23-0
EAN 9788389375230

Opinie o produkcie (1)

8 grudnia 2008

Książka rewelacyjna!!! W dzisiejszych czasach, gdy każdy z nas pędzi za pieniędzmi, stawia sobie coraz wyżej poprzeczkę, nie zastanawiając się nad konsekwencjami swojego postępowania ( mam tu na myśli życie w ciągłym stresie) które być może ponosić będziemy dopiero za parę lat naprawdę warto już dzisiaj zmienić swoje postępowanie!!! Ta książeczka powinna znaleźć się w każdym domu, aby w każdej chwili można było do niej zajrzeć i stosować się do rad w niej zawartych! Naprawdę polecam!!!

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl