Mistyczna Kabała

Mistyczna_kabala_3d.png
  • nowość
Dostępność: dostępny

Opis

Mistyczna Kabała jest pierwszą na polskim rynku wydawniczym pozycją, tak obszernie poruszającą problematykę Drzewa Życia i Dziesięciu Świętych Sefir. Dwadzieścia dwie ścieżki tworzą system mistycznej psychologii, która zajmuje się związkami między duszą człowieka a wszechświatem. Dziesięć sefir dotyczących makrokosmosu stanowi klucz do oświecenia, zaś dwadzieścia dwie ścieżki, odnoszące się do relacji makrokosmosu i mikrokosmosu, są kluczem do dywinacji, która w swoim prawdziwym znaczeniu jest głęboką duchową diagnozą. Z kolei sfery bogów na drzewie są szczegółowo opisane, dając zarazem klucz do odpowiednich rytuałów.

 

 

Zdaniem Czytelników:

 

Książka dostępna ponownie na rynku wydawniczym, a jeżeli ktoś chce NA POWAŻNIE ZAJĄC SIĘ STUDIOWANIEM KABAŁY I DRZEWA ŻYCIA, POZYCJA TA JEST OBOWIĄZKOWA.

 

* * *

 

Jest to nieco inne spojrzenie na kabałę. To starsza książka, ale bardzo WARTOŚCIOWA. I WBREW POZOROM ŁATWA W OBYCIU. ISTOTNYM ELEMENTEM SĄ LICZNE CYTOWANIA INNYCH DZIEŁ I MYŚLI.

 

* * *

 

Studiowanie kabały należy rozpocząć od poznania tej wyjątkowej i wartościowej, mimo upływu lat, POZYCJI, napisanej zrozumiałym i przystępnym JĘZYKIEM.

 

Dane techniczne

Papier Biały offset
Autorzy Dion Fortune
Tytuł oryginału The Mystical Qabalah
Wydanie Drugie, 2021
Tłumaczenie Bożena Bańska
Język oryginału angielski
Format 125x195 mm
Ilość stron 420
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7649-216-2
EAN 9788376492162
Wydawca Wrona Zielona / Wydawnictwo KOS s.c.

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl