Piąty wymiar - przyszłość tu i teraz

Dostępność: dostępny
Cena: 45,00 zł 45.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W książce, którą trzymasz w ręku autor stara się odpowiedzieć na kilka pytań, które od tysięcy lat zaprzątają najwybitniejsze umysły zarówno naukowców jak i zwykłych ludzi:

  • Kto i dlaczego zbudował Wielką Piramidę w Gizie i wiele innych piramid na świecie?
  • Czy budowniczowie Wielkiej Piramidy rzeczywiście stworzyli ją jako ochronę przed kolejnym przebiegunowaniem i katastrofami, które co kilkanaście tysięcy lat nawiedzają Ziemię?
  • Czy „sarkofag” w Komnacie Króla był stworzony jako miejsce dla Arki Przymierza i czy Biblia myli się twierdząc, że to Mojżesz ją zbudował?
  • Czy Arka Przymierza powinna tam powrócić, gdyż jej przeznaczeniem jest aktywacja energii Wielkiej Piramidy oraz innych piramid znajdujących się na naszej planecie?
  • Czy wykonane w Polsce w 2011 roku dwa złote pręty z napisem „NIE TYLKO CHLEBEM CZŁOWIEK ŻYJE” po polsku i hebrajsku są „kluczami” do aktywacji energii Arki Przymierza?
  • Czy przejście Planety Ziemia oraz jej mieszkańców do Piątego Wymiaru rozpoczęło się teraz, w latach 20-tych XXI wieku?
  • Jak może wyglądać nasze codzienne życie w wibracjach Piątego Wymiaru?

 

Działy „Przeszłość” i „Teraźniejszość” oparte są na faktach i autentycznych przeżyciach grupy ludzi, którzy dzięki niekonwencjonalnym źródłom informacji stworzyli Projekt ujawniania wiedzy starożytnej i współczesnej w celu zmiany dominującego obecnie paradygmatu zarówno w polityce jak i gospodarce związanego z negatywną energią oraz wszechwładzą pieniądza. Ostatnim krokiem jest „przebudzenie” energii Wielkiej Piramidy.

Dział „Przyszłość” jest wizją autora dotyczącą naszego codziennego życia w wibracjach Piątego Wymiaru.

 

www.projektujawnianiawiedzy.com

 

www.wisdomofnations.com

 

Dane techniczne

Konsultacja Iwona Stankiewicz
Autor / autorzy Andrzej Wójcikiewicz
Ilustracje / zdjęcia TAK
Wydanie Pierwsze
Język oryginału polski
Format 145x205 mm
Ilość stron 342 + wkładka kolor 8 stron
Papier Ekologiczny 70g
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7649-213-1
EAN 9788376492131

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

19 stycznia 2021

Interesujące watki prowadzą nas ku świetlanej przyszłości, która mocno zaskakuje ale daje silny bodziec by ku niej dzielnie kroczyć.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl