Bóg daje znaki

Dostępność: dostępny
Cena: 27,30 zł 27.30
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Książka o tym, co robić, żeby marzenia się spełniały

 

Pozostając w kręgu zainteresowań literackich, podjęłam pisanie doktoratu. Na co dzień pracuję w szkole w Oslo. Piszę książki, maluję obrazy. Co w życiu najważniejsze, moim zdaniem? Miłość. Przyjaźń. Żeby mieć kogoś, kto zawsze czeka na nas z otwartymi ramionami. I oczywiście Bóg. Bez Boga nie ma nic. Kocham świty, bursztyny rozrzucone przez fale na plaży i jesień w górach. Starty samolotem i stare domy, które mają duszę. Mam niewyczerpalne pokłady dobrej energii, poczucie humoru i dystans do świata.

 

O czym jest moja książka?

O wierze, o Bogu, o Aniołach, o energii kwantowej, a przede wszystkim o tym, co robić, żeby marzenia się spełniały – jest na to sprawdzonym przepisem. I jest oparta na faktach. Wszystkie historie, które w niej opisałam, są prawdziwe. Wydarzyły się. To mój dowód. Dowód na uczciwość pisarską i naukową. I na cuda.

 

Książka zawiera przekazy. I czasem mam wrażenie, że podyktowało mi ją dla innych Niebo, że byłam tylko narzędziem w rękach Boga.

 

Dodatkowe materiały:

Wywiad z autorką - portalkultur.blogspot.com

 

 

Dane techniczne

Autor / autorzy Kinga Plisko
Pełny tytuł Bóg daje znaki. Książka o tym, co robić, żeby marzenia się spełniały
Wydanie Pierwsze, 2021
Język oryginału polski
Format 125x185 mm
Ilość stron 150
Papier biały offset 80g
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7649-243-8
EAN 9788376492438
Wydawca Wydawnictwo KOS s.c.

Opinie o produkcie (1)

21 listopada 2021

Książkę dostałam od córki jako prezent. Przeszła ona moje najśmielsze oczekiwania. Książka jest idealna dla osób, którym brakuje wiary w siebie i Boga. Pani Kinga opisuje w niej swoje doświadczenia z życia i daje przykłady sytuacji które bazują na zawierzaniu Bogu i które prowadzą ja przez życie do osiągnięcia swoich celów i marzeń. Jestem pełna podziwu dla autorki - jej zdeterminowaniu w życiu, odwagi, pozytywym myśleniu, walki o innych aby spełniali swoje marzenia, a także wiary w Boga. Podsumowując - książka przekroczyła moje oczekiwania i na długo pozostanie w mojej pamięci. Dziękuję bardzo Pani Kingo za to, że publikacja była rownież znakiem od Boga dla mnie.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl