Metoda Silvy w Polsce. Prawdziwe historie absolwentów

Dostępność: brak towaru
Cena: 27,30 zł 27.30
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Trzymasz w ręku książkę pisaną przez 20 lat, bo tyle liczy sobie historia Metody Silvy w Polsce. Tak naprawdę napisali ją uczestnicy kursów którzy, ich zdaniem, znaleźli się w krytycznej sytuacji: dotknęła ich choroba, strata, ból, podchodzili do życia bez entuzjazmu, bez pewności siebie, mieli niskie poczucie własnej wartości, stracili wiarę i szli po drodze, która ich zdaniem prowadziła do nikąd.

Dzięki Metodzie Silvy poznali techniki, które pomogły im w sposób systematyczny obudzić w sobie specyficzne procesy myślowe i zmienić nastawienie do świata. Pozwoliły na konsekwentne przewartościowanie swojego życia i obudzenie w sobie nowego Ja. Ich listy, wspomnienia, opisy nieprawdopodobnych sukcesów znajdziesz na jej łamach.

Choć od początków Metody Silvy minęło wiele lat, choć nie zawsze rozwijała się w sprzyjających warunkach (opisują to dokładnie autorzy) i napotykała na trudności, choć w tym czasie powstały nowe, nowsze i najnowsze, i „najsekretniejsze” kursy dotyczące rozwoju umysłu, strategii zarządzania sobą i motywacji, to Metoda Silvy jest nadal najlepsza i robi za każdym razem na uczestnikach ogromne wrażenie. Dlaczego?

Bo
jest skierowana do normalnych ludzi, którzy chcą pozbyć się stresu, poprawić pamięć, podejmować choć trochę lepsze decyzje, mieć lepsze oceny, lepszą pracę i miłość najbliższych, chcą pokonać lęk przed chorobą, szefem w pracy i złą teściową.

Po
co jest ta książka?

Autorzy
zebrali i wybrali to wszystko, opatrzyli stosownym komentarzem po to, abyś zrozumiał, że Ty też możesz.

Ta
książka ma jedno wspaniałe przesłanie: „Możesz to zrobić, ponieważ i ja tego dokonałem, a ja przecież nie różnię się od Ciebie”.


Przeczytaj, a może jakaś historia zachęci Cię do tego aby dołączyć do wielu ludzi, którzy dzięki Metodzie Silvy przeszli z właściciela umysłu na jego użytkownika. Uczyń swoje życie normalnym.

Pamiętaj o swoich marzeniach. Dodaj do nich datę realizacji i zamień je w cele. Jestem przekonany, że nie tylko tego pragniesz, ale wiesz jak to osiągnąć.

No to czego Ci brakuje?

Pierwszego kroku.

Zrób coś. Cokolwiek zrobisz jest lepsze, niż nie robienie nic.

 

Prof. dr hab Zbigniew Królicki

 

Patronat medialny:

4wymiar  Napisali o książce:


Female.pl

www.female.plFragment książki - rozdział „Partner życiowy


Gdy po raz pierwszy zetknęłam się z Metodą Silvy, wiedziałam, że to jest właśnie to, czego poszukiwałam. Od około 8 lat interesowałam się psychologią, a od 5 lat szczególnie psychologią medyczną i chorobami psychosomatycznymi. Od pierwszego roku moich studiów (w tej chwili jestem studentką czwartego roku medycyny) interesowałam się onkologią i uczęszczałam jako wolontariuszka na oddział chirurgii onkologicznej.

Chciałabym bardziej szczegółowo opisać pewne moje doświadczenia ze „Zwierciadłem Umysłu”. Myślę, że jest to tak spektakularne, że mogłoby być reklamą Metody Silvy.

Przed dwoma laty przez dwa tygodnie pracowałam z techniką „Zwierciadła” nad spotkaniem odpowiedniego partnera życiowego. Wymarzyłam sobie, aby był wysoki, bardzo inteligentny, z ogromnym poczuciem humoru i aby był onkologiem. Biorąc pod uwagę, że znałam prawie wszystkich onkologów we Wrocławiu (wszystkich, którzy byli w stałych związkach), wiedziałam, jak to będzie trudne. Okazało się, że nie znałam jeszcze jednego onkologa z Wrocławia, właśnie takiego, jakiego sobie zaprogramowałam... Zaczęliśmy się spotykać, planowaliśmy małżeństwo i ilość potomstwa. „Narzeczony” w moim „Zwierciadle Umysłu” otrzymał twarz mojego obecnego ukochanego i z nim widziałam szczęśliwą rodzinę. Ale zawsze na końcu dodawałam zdanie: „Niech to lub coś lepszego stanie się udziałem moim i wszystkich z tym związanych”. Pewnego dnia mój chłopak ulotnił się jak kamfora. Nie było kłótni, wyjaśnień. Było czułe – jak zwykle – pożegnanie z zapowiedzią rychłego spotkania. Dziwne, ale już wtedy wiedziałam, chociaż nic na to nie wskazywało, że to absolutny koniec. Duma nie pozwoliła mi zabiegać o ratowanie tego związku. Później okazało się (donieśli „życzliwi”), że nie spodobałam się przyszłej teściowej...

Popłakałam miesiąc, zarzuciłam technikę „Zwierciadła Umysłu”. Po dwóch miesiącach przez tydzień znów wyobrażałam sobie kandydata na męża. Była to jednak próba sprawdzenia, a raczej potwierdzenia, że „to nie działa!”. Moje wyobrażenia były więc bardzo wygórowane: musi być przystojny i wysoki, musi być bardzo bogaty, musi być inteligentny i zajmować wysokie stanowisko, muszę być jego pierwszą i największą miłością (ma kochać mnie do szaleństwa) i wreszcie... musi być sierotą i mieć tylko babkę. Aha, jeszcze musi umieć gotować i lubić sprzątać. I oczywiście nie może mieć żadnych nałogów. Miałam wymagania również co do wieku – 30 lat. Każdy „normalny” człowiek uznałby mnie za wariatkę i stwierdził: „Dziewczyno, ideał nie istnieje!!!”.

A jednak istnieje i... od sierpnia jest moim mężem. Poznałam go po tygodniu wizualizacji. Posiada wszystkie wyżej wymienione cechy. Jest Niemcem. Nawet moja 75-letnia babcia przyznaje, że takiej miłości, jaką on mnie darzy, nie spotkała nawet w romansach. W prezencie ślubnym od męża dostałam samochód, w czerwcu przeprowadzamy się do własnego domu z basenem. Spotkało mnie coś 1000 razy lepszego!!!! Czasami mnie samej trudno uwierzyć, że to, co przeżywam, jest rzeczywistością, a nie moim wyobrażeniem w „Zwierciadle Umysłu”.


Lidia, Wrocław

Dane techniczne

Autor / autorzy Arkadiusz Bednarski, Justyna Chmielewska, Andrzej Wójcikiewicz
Pełny tytuł Metoda Silvy w Polsce. Prawdziwe historie absolwentów
Wydanie Pierwsze
Język oryginału polski
Format 145x205 mm
Ilość stron 264
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7649-069-4
EAN 9788376490694

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

11 maja 2013

Na tę książkę czekałem długo. Wypełnia wszystkie luki w wiedzy na temat metody silvy. Polecam tym, którzy znają metodę, jak i tym, którzy jej nie znają.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl