Aktywne wakacje z Batkiewiczami

Aktywne wczasy z Batkiewiczami

 

STAROSŁOWIAŃSKIE METODY UZDRAWIANIA EMOCJONALNEGO

– AKTYWNE WAKACJE Z BATKIEWICZAMI –

Tygodniowy turnus umożliwi zapoznanie się z wielowiekową mądrością uzdrowicieli słowiańskich i szeptuch (w zakresie zdrowia psychicznego i fizycznego) w konfrontacji z aktualną wiedzą z zakresu biologii, neuronauki, epigenetyki i fizyki kwantowej.

Jednym z filarów Medycyny Słowiańskiej jest koherencja (spójność pracy) brzucha, serca i mózgu, ponieważ każda z tych części ciała reaguje w odmienny sposób na określone rodzaje emocji. Tak więc podstawą zajęć teoretycznych i ćwiczeń praktycznych będą bezpieczne i sprawdzone metody umożliwiające osiągnięcie oraz utrzymanie równowagi emocjonalnej i energetycznej, wzbogacone o elementy Starosłowiańskiego Masażu Brzucha.

Dzięki wykładom i ćwiczeniom praktycznym, uczestnicy zdobędą wiedzę – jak dbać i utrzymać dobrą kondycję psycho-energetyczną na co dzień, by żyć w harmonii i dobrym zdrowiu do późnej starości. Połączenie czasu nauki z czasem wolnym, który każdy spędzi w taki sposób, jaki lubi, to genialna propozycja na ciekawe, kreatywne i atrakcyjne wakacje dla wszystkich osób. Wiek, status społeczny, czy stan cywilny, nie mają tu żadnego znaczenia.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !

 

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW AKTYWNYCH WAKACJI:

  • poprawa kondycji psycho-energetycznej;
  • poznanie prostych i skutecznych metod pracy z emocjami;
  • umiejętność ochrony przed negatywnym oddziaływaniem innych osób;
  • poprawa funkcjonowania wewnętrznych narządów i układów człowieka;
  • spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny, ale nie męczący, w miłym gronie
    i przyjaznej atmosferze, w otoczeniu szlaków górskich i piękna przyrody.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl