Myślę, więc jeżdżę

Dostępność: mała ilość
Cena: 18,00 zł 18.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

  • Do czego służy sprzęgło?
  • Dzięki czemu samochód jedzie?
  • Czym jest jadący samochód?
  • Jak się nim posługiwać świadomie i bezpiecznie?


Jeśli nie znasz odpowiedzi na te pytania, albo nie jesteś pewien, czy Twoja wiedza na ten temat jest wystarczająco precyzyjna, powinieneś koniecznie przeczytać tę książkę. Jej autor w prosty i obrazowy sposób wprowadzi Cię krok po kroku w trudną sztukę efektywnej i bezpiecznej jazdy. Książka ta, będąc owocem praktyki instruktorskiej autora, stanowi doskonałe uzupełnienie dostępnych na rynku podręczników do nauki jazdy. Mogą się z niej dużo dowiedzieć również ci, którzy uzyskali już upragnione prawo jazdy i samodzielnie poruszają się po drogach publicznych.

Jacek Konarski mieszka w Sosnowcu, a jego uczniowie zdają egzaminy państwowe na prawo jazdy przeważnie w Dąbrowie Górniczej. Możesz się z nim skontaktować za pośrednictwem strony www.zdamprawko.pl

Dane techniczne

Ilustracje / zdjęcia Katarzyna Nowak
Język oryginału polski
Format 145x205 mm
Ilość stron 144
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7649-020-5
EAN 9788376490205

Opinie o produkcie (1)

16 sierpnia 2010

Jeżdżę, więc… przeczytałam. Żałuję, że na tę książkę nie trafiłam wcześniej – kiedy rozpoczynałam naukę prowadzenia samochodu. Jakże wiele wątpliwości (nawet tych do końca nieuświadomionych) zostałoby natychmiast rozwianych. To świetna publikacja – przedstawia podstawową wiedzę z zakresu nauki jazdy, ale także oswaja z autem, przybliża je przyszłemu (lub już aktualnemu) kierowcy, chciałoby się powiedzieć – „zaprzyjaźnia” kierowcę z pojazdem. Sprawia, że kierowanie pojazdem nie jawi się jako czarna magia, tajemna wiedza, którą zdobyć mogą tylko wybrani, ale jako niezwykle uporządkowane i przede wszystkim fascynujące działanie zgodne z prawami fizyki i logiki. Autor idealnie trafia w sedno sprawy – porusza kwestie, które, choć podstawowe, często nie są prawidłowo tłumaczone przez instruktorów, a których zrozumienie całkowicie odmienia podejście kierowcy do pojazdu i do jazdy. To niezwykle cenna skarbnica wiedzy, otwarta dla każdego – książka napisana jest w wyjątkowo przystępny sposób, duży plus za szatę graficzną, dopracowaną w szczegółach, która także przyczynia się do „przyswajalności” publikacji. Książka pełna zaskakująco trafnych metafor i porównań (w tym także rysunków – zarówno zabawnych, jak i doskonale poglądowych). Autor, choć obnaża luki w wiedzy kierowców, to z nich nie drwi, a pokazuje, jak uzupełnić je w prosty sposób i dzięki temu dojść do słusznych wniosków. Pokazuje, jak dzięki dobrze przygotowanym fundamentom wiedzy, można sprawnie opanować elementy jazdy, które niejednokrotnie są zmorą początkujących kierowców i przez wiele tygodni czy nawet miesięcy wydają się być poza ich zasięgiem. Ten poradnik to błyskotliwa i mądra wypowiedź doświadczonego instruktora, która powinna stać się lekturą obowiązkową każdego adepta jazdy. Panie Jacku – koniecznie proszę szykować kolejne części poradnika!

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl