Twoje ciało pamięta

Dostępność: dostępny

Opis

By uwolnić pamięć i pozbyć się chorób, które w nas mieszkają, należy pracować z ciałem. Ciało ludzkie gromadzi wyparte wspomnienia naszych cierpień z dzieciństwa, okresu płodowego, a czasami nawet wspomnienia naszych rodziców i przodków.

Pracować z pamięcią ciała, to wyruszyć śladami tych głęboko ukrytych wspomnień, o których nasz umysł zapomniał, ale o których pamięta nasz organizm. Trzeba odszukać i zrozumieć pochodzenie tego, co przysparza nam cierpienia, uwolnić się od niego, konkretnie oddziałując na ciało. Trzeba chcieć je naprawić, aby nie być więcej ofiarą swojej historii, ale pochwycić ją i mieć wreszcie dostęp do własnego życia.

Ta książka jest opisem drogi, która doprowadziła Myriam Brousse do jej osobistej pamięci, oraz opisem tego, jak z kolei ona pomaga osobom cierpiącym i szukającym odpowiedzi we własnym ciele. Prezentując historie swoich pacjentów, autorka pozwala nam spojrzeć inaczej na naturę naszych cierpień i ich sens oraz dostarcza metod, które dają nam możliwość takiego postępowania, aby już więcej nie być ich ofiarą.

 

Dane techniczne

Papier Biały offset 80g
Autorzy Myriam Brousse przy współpracy Valérie Péronnet
Pełny tytuł Twoje ciało pamięta. Uwolnij pamięć i pozbądź się chorób!
Tytuł oryginału VOTRE CORPS A UNE MEMOIRE
Wydanie Pierwsze, 2020
Tłumaczenie Joanna Kucharska-Ufir
Język oryginału angielski
Format 145x205 mm
Ilość stron 198
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7649-200-1
EAN 9788376492001

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl