Rick Carson

Rick Carson

 

Rick Carson

to twórca słynnej Metody Poskramiania GremlinaTM. Jest autorem trzech książek, włącznie z tą, wydanych przez wydawnictwo HarperCollins. Jego doniosłe dzieło Poskramianie swojego gremlina: Przewodnik, jak się dobrze bawić, już  od 20 lat jest na rynku i zostało przetłumaczone na  kilka języków.


Książka Ricka wpłynęła na tysiące ludzi z niemal  wszystkich grup społecznych. Od trzydziestu lat jest  doradcą, trenerem, instruktorem dla specjalistów od  zdrowia psychicznego, dla firm i organizacji społecznych. Jego metoda ma zastosowanie w ramach szkolenia psychoterapeutów, trenerów, specjalistów od  zwalczania uzależnień, personelu domów poprawczych, nauczycieli, kadry kierowniczej i księży. Był  wykładowcą w Southwestern Medical School Uniwersytetu w Teksasie oraz członkiem zespołu klinicznego oraz cenionym opiekunem Amerykańskiego Stowarzyszenia Terapii Małżeńskiej i Rodzinnej.


Rick jest założycielem i dyrektorem Instytutu  Poskramiania GremlinaTM w Dallas w stanie Teksas. On i jego żona Leti mieszkają w Colleyville w Teksasie. Więcej informacji na  www.tamingyourgremlin.com.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl