Makrobiotyka - ścieżka do całkowitego zdrowia

Dostępność: dostępny

Opis

KOMPLETNY PRZEWODNIK
NATURALNEGO ZAPOBIEGANIA I PRZECIWDZIAŁANIA
PONAD 200 PRZEWLEKŁYM CHOROBOM I ZABURZENIOM

 

Od pożywienia zależy wszystko, jest lekarstwem uniwersalnym...

Michio Kushi i Alex Jack, wybitni popularyzatorzy makrobiotyki, wierzą, że prawie każdej dolegliwości człowieka – od przeziębienia po raka – można zaradzić, a często także ją wyleczyć, poprzez zrównoważenie przepływu energii wewnętrznej (ki).


Najskuteczniejszym sposobem jest spożywanie właściwych pokarmów, zgodnie z własnymi potrzebami. W niniejszym wspaniałym przewodniku ukazują oni podstawy makrobiotycznego sposobu jedzenia i życia, wyjaśniając, jak możemy wykorzystać to potężne źródło uzdrawiania, aby stać się zdrowszymi i szczęśliwszymi, zapobiegać albo przynosić ulgę w ponad 200 dolegliwościach, schorzeniach albo zaburzeniach, zarówno fizycznych, jak i psychicznych.
To encyklopedyczne kompendium podstaw makrobiotyki, środków leczniczych, jadłospisów i przepisów uwzględnia najnowsze podejścia i praktyki w społeczności makrobiotycznej.

Autorzy integrują wszystkie informacje w formie jedynego w swoim rodzaju przewodnika po uzdrawianiu makrobiotycznym, od AIDS, poprzez alergie, zapalenie stawów, raka, cukrzycę, aż po choroby serca. Wyjaśniają również, co musimy wiedzieć, aby zacząć korzystać z prawdziwej diety makrobiotycznej, która zapewni nam pełną równowagę. Książka podaje dokładne narzędzia i wiedzę, których potrzebujemy aby zbudować silne, aktywne ciało i radosny, twórczy umysł.

 

 

Dane techniczne

Papier Ecco Book
Konsultacja Edyta Sicińska, Bartłomiej Pluciński
Autorzy Michio Kushi, Alex Jack
Pełny tytuł Makrobiotyka - ścieżka do całkowitego zdrowia. KOMPLETNY PRZEWODNIK NATURALNEGO ZAPOBIEGANIA I PRZECIWDZIAŁANIA PONAD 200 PRZEWLEKŁYM CHOROBOM I ZABURZENIOM
Tytuł oryginału The Macrobiotic Path to Total Health
Wydanie 1, Katowice 2016
Tłumaczenie Katarzyna Jamrozik
Język oryginału angielski
Format 170x240 mm
Ilość stron 640
Oprawa twarda
ISBN 978-83-7649-109-7
EAN 9788376491097

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl